Back Home Warsaw

Bo cHcę Więcej!

 

KIEDY I GDZIE?

Każdy 3 poniedziałek miesiąca
19.00 Msza święta
20.00 Uwielbienie

Sanktuarium św. Andrzeja Boboli
Warszawa ul. Rakowiecka 61

TRANSMISJA ONLINE - www.bhwtv.pl
(tylko w trakcie uwielbienia)

Tak było wcześniej:

 

CZYM JEST BHW?

Projekt ten powstał, aby stwarzać PRZESTRZEŃ dla mieszkańców Warszawy do spotkania z Bogiem, do powrotu do domu Ojca, do zachwytu Nim, do odnowienia w Nim godności Dziecka Bożego.

BACK HOME WARSAW budowane jest na filarach rad ewangelicznych:

CZYSTOŚCI – tylko uwielbienie. Staramy się grać „czysto” i w treści, i w formie. Czystość treści oznacza, że podczas modlitwy skupiamy się na uwielbianiu Boga, nie zajmujemy się prośbą, dziękczynieniem czy przebłaganiem, a jedynie uwielbieniem. Wierzymy, że gdy my się zajmujemy uwielbianiem Boga i stajemy w zachwycie przed Nim, On zajmuje się naszymi sprawami. Czystość formy wyraża się w naszej dbałości o to, aby muzyka była grana profesjonalnie, zarówno na poziomie muzyków jak i realizacji dźwięku.

UBÓSTWIE – całe wydarzenie traktujemy non profit. Wszystkie osoby włączające się w przygotowanie każdego Back Home Warsaw robią to całkowicie za darmo.

POSŁUSZEŃSTWIE – jesteśmy wsłuchani w wolę Bożą i pozwalamy się prowadzić. Słuchamy Ducha Świętego i liderów, którzy odpowiadają za repertuar, aranżację, skład zespołu oraz organizację całości.

 

DOŁĄCZ DO NAS

 

Uwielbienie BACK HOME WARSAW prowadzi wspólnota Dom w Ramionach Ojca. Projekt współtworzą również osoby, które podzielają naszą wizję oraz pragną uwielbienia Boga w podobny sposób. Zapraszamy do współtworzenia tego dzieła muzyków, realizatorów dźwięku, realizatorów oświetlenia, managerów, osoby odpowiedzialne za obsługę techniczną, promocję oraz każdego, który chce pomóc.

KONTAKT
Chcesz się zaangażować? Masz sugestie? Chcesz podzielić się doświadczeniem spotkania z Bogiem podczas BHW? Napisz do nas!
bhw@wspolnotadom.pl

 

Jak to wygląda od drugiej strony...