canada goose jas canada goose sale replica oakley sunglasses buy office 2013 key buy Windows 10 Professional Key mmkey.net

Projekt Tychik

 

Skąd ta nazwa? Tychikbył uczniem Pawła, który nazywał go umiłowanym bratem i współpracownikiem w Panu (Kol 4:7). Był tym, który podtrzymywał i umacniał kościoły założone przez Pawła. Pragnienie by być jak on rozpaliło nasze serca.

Wielokrotnie w ciągu roku organizujemy wyjazdy misyjne, których celem jest inspirowanie i wzmacnianie działających wspólnot oraz wyposażanie i zapalanie pionierów, pragnących stworzyć nową przestrzeń spotkania z Bogiem w swoich parafiach i kościołach. Do każdego miejsca, gdzie jesteśmy zapraszani, wysyłamy grupę kilku lub kilkunastu osób, która najczęściej przyjeżdża kilkakrotnie, aby posługiwać modlitwą, prowadzić spotkania Alpha, seminaria i warsztaty charyzmatyczne, pomagać w zakładaniu i formowaniu wspólnot. Wraz z liderami i opiekunami danego miejsca, wspólnie rozeznajemy potrzeby i uzgadniamy zakres naszej posługi.

Docieramy do najróżniejszych miejsc, do dużych miast i małych miejscowości. Razem z osobami z zaprzyjaźnionych wspólnot prowadziliśmy ewangelizację i modlitwę o chrzest w Duchu Świętym w trakcie Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Posługiwaliśmy również za granicą m.in. w Kenii i Papui Nowej Gwinei.

Nasza działalność misyjna odbywa się pod opieką duszpasterską ojców Jezuitów z Sanktuarium Św. A.Boboli w Warszawie, z błogosławieństwem ks. Proboszcza Waldemara Borzyszkowskiego SJ oraz o. Prowincjała Tomasza Ortmanna SJ.

Jeśli chcesz, abyśmy przyjechali do Twojej miejscowości, napisz do nas!